Duszności przy zmianie temperatury

Od 3 tygodni męczy mnie duszący kaszel.Byłam u pediatry, w 2 tygodniu brałam antybiotyk o nazwie Bioracef.Następnie zalecił mi laryngologa,badania, oraz RTG kalki piersiowej. Laryngolog uznał,że mam refluks, badania wykazały że mam niedoczynność tarczycy, a RTG wykazało,że płuca mam zdrowe.Pediatra powiedział,że jeśli nie przejdzie do tygodnia to muszę dostać skierowanie do szpitala bo wydaje się jej że to krztusiec.Razem z mamą, zauważyłyśmy ,że duszności zaczynają się przy zmianie temperatury.

Witam. Trudno powiedzieć co może być przyczyna opisanych dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Jeśli zmiany pojawiają się pod wpływem zmian temperatury być może są wynikiem napadów astmy. Myślę że rozważenie diagnostyki w warunkach szpitalnych jest jak najbardziej zasadne.