Duża i fioletowa zmiana skórna na pośladku u córki

Na pośladku wyszło mojej córce taki duży przyszcz chociaż nie wiem czy to pryszcz nie da się tego wycisnąć tylko krew leci jest to duże i fioletowe i na tym jak by taki strupek co z tym zrobić?

Prawdopodobnie na posladku córki zrobił się czyrak , głeboka zmiana ropna. Prosze zmiany nie wyciskać. Jeżeli sie utrzymuje nalezy ją skonsultować z chirurgiem - czasem trzeba takie zmiany naciąć, aby ewakuować treść ropną.
Ewa Rybicka