Duża ilość krwi z żółtą wydzieliną z nosa

Witam.. od tygodnia pojawiła mi się dość duża ilość krwi z żółta wydzieliną z nosa i do tego ból w okolicach czoła i oczu jaka moze byc przyczyna tej dolegliwosci ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem zapalenia zatok. Krew natomiast najpewniej jest konsekwencją podrażnienia. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który wdroży właściwe leczenie.