Duża ilość krwi ze stolcem

Witam Problem zauważyłem od kilku dni, przy robieniu stolca, zacząłem to robić z dużą ilością krwi. Nie mam pojęcia co mi dolega i czy jest to normalne, ale na zdrowy rozsądek myślę że duża ilość tej krwi nie jest normalnym wydarzeniem. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to od 2 lat podnoszę ciężary dla ogólnego rozwoju, są to duże ciężary i może przez nie pękły jakieś naczyńka? ... Mam 17 lat, niedługo 18 lat i jestem chłopakiem ;p ...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisany przez Ciebie objaw wymaga pilnej konsultacji lekarskiej. Wśród potencjalnych przyczyn znajdują się bowiem zapalne choroby jelita, uchyłki, polipy i wiele innych. Zdecydowanie nie zwlekaj - konieczne jest pilne przeprowadzenie diagnostyki!