Duża ilość limfocytów w wyniku badania krwi

moja siostra ma 13 lat i wyszlo jej w badaniu krwi ze ma 0,08 eozynofili na min. 0,10 max. 0,80 i 50,1 limfocytow na min. 15,0 i max. 45,0. W skrocie ma zamalo eozynofili i zaduzo limfocytow. Jakie sa choroby zwiazane z tymi wynikiami? Czy jest na cos narazona? I jakiej choroby mozna dotasc podczas gdy ma sie za duzo limfocytow?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Podane wyniki są w granicach normy dla wieku pacjentki. Nie ma powodów do niepokoju.