Duża ilość pryszczy występująca po goleniu twarzy

Witam. Po goleniu twarzy zazwyczaj na drugi dzien wystepuje u mnie duza ilosc pryszczy. Uzywam maszynki elektrycznej z 3 glowicami, wczesniej uzywalem manualnej jednak brak poprawy. Po goleniu stosuje balsam i krem ziaja yego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podrażnienia mogą być związane z nieprawidłowym doborem kosmetyków do pielęgnacji skóry. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.