Duża ilość śluzu na ściance prezerwatywy

Kochalem sie z moja dziewczyna.Uzywalismy prezerwatywy Durex ExtraSafe.Załozylem ja na swojego penisa zgodnie z instrukcja,zlapalem za zbiorniczek na sperme i dokladnie nasunalem na swojego penisa.Kochalismy sie,zmienialismy pozycje.Nie doszedlem w niej,tylko poza pochwa w prezerwatywie,gdy czulem ze juz dochodze to przerywalem.Prezer nie zostala w partnerce,ani nie pekla.Lecz martwi mnie jedna sprawa gdy wyjąłem czlonka to było bardzo duzo mojego sluzu,na sciankach kondoma(blisko moich jader).

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie był to śluz partnerki, jeżeli jednak nie to szansa na zapłodnienie w tym momencie zależy od dnia cyklu w którym odbył się stosunek.