Duża ilość śluzu z pochwy u 22-latki

Witam mam 22lata od pewnego czasu z pochwy wydziela mi się lejacy sluz jest go bardzo dużo mam wrażenie jak bym się posiusiała temu towarzyszy pieczenie i swędzenie z pochwy. Dodam że mam nie regularny okres co dwa trzy miesiące. Proszę o odpowiedź co może mi dolegac. Dziękuję pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy, pieczenie oraz świąd to najpewniej wynik infekcji dróg rodnych. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie. Podczas wizyty proszę także porozmawiać z lekarzem o nieregularnych cyklach - ten objaw wymaga dokładniejszej diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych.