Co jest przyczyną białego śluzu z pochwy?

Od jakiegoś czasu z pochwy wydziela mi się biały śluz, jest go sporo, jest biały, bez żadnych grudek, bezwonny. Wydziela się przynajmniej raz dziennie, a czasem nawet trzy. Nie odczuwam też żadnego bólu, pieczenia, czy swędzenia. Wiem, że taki śluz może się wydzielać w dni płodne, ale u mnie pojawia się on po miesiączce i trwa aż do momentu pojawienia się kolejnej, co przyznam jest dość niekomfortowe. Co może być tego przyczyną?

Może to być objaw tzw. bakteryjnej waginozy. Powinna Pani udać się do ginekologa celem diagnostyki i włączenia odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam