Biały śluz i grudki z pochwy

W czasie miesiączki uprawiałam sex kilka razy, raz mogło dojść do wytrysku wewnątrz. Cykle mam regularne co 28 dni czasem trochę dłuższe. 2 dni po uprawianiu stosunku zauważyłam, biały grudkowaty śluz, raczej bezwonny. W kolejnych dniach był on biały czasem szary. Od czasu do czasu mnie swędziało w miejscu intymnym. W czasie sexu mnie czasem bolało. Śluz powoli ustaje, grudek jest coraz mniej. Nie badam szyjki macicy lecz według mnie jest wysoko twarda i jakby odwrócona (tydzień po miesiączce).

Lek. Tomasz Budlewski

Nie wiem o co chciała Pani zapyta? zmiana charakteru słuzu może świadczyc o infekcji.