Duże opóźnienie miesiączki, podniesione endometrium a przyjmowanie luteiny

Dobry wieczor mam taki problem spoznia mis ie miesiaczka okolo 40 dni zrobilam 4 testy wyszly negatywnie bylam u lekarza i stwierdzil ze mam podniesione endomentrium i wyglada tak jakbym miala zaczac krwawic mija tydzien i nic dostalam luteine bralam pod jezyk i tez nic co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże hormonalne. Jeśli miesiączka dalej się nie pojawiła, sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.