Duży ból piersi i podwyższona prolaktyna

Panie doktorze robiłam niedawno wyniki na poziom prolaktyny ze względu na duży ból piersi Wynik wykazał podwyższoną prolaktynę ok. 40 Mam zapisany lek Bromergon 2,5 mam go zażywać ok 6 miesięcy to długo Czy po tym leku mogą wystąpić torbiele piersi czy jajników jako uboczne skutki?

Witam. Tabletki należy przyjmować w każdym dniu cyklu. Wspomniane działanie niepożądane nie należą do typowego spektrum działań niepożądanych preparatu.