Duży brzuch po operacji jelita grubego

Witam mam takie pytanie mialam operacje jelita grubego[skret jelita]po operacji moj brzuch pozostal duzy jakbym byla w ciazy Mialam wiele robionych badan lekarz ktory mnie operowal nie zauwazyl nic co by moglo byc tego przyczyna czy oznacza to ze taki brzuch juz zostanie?nie daje mi to spokoju ,utrudnia zycie prosze o porade co moge zrobic ?Dziekuje i czekam na odpowiedz

Nie operowałem,nie znam zakresu i efektu operacji!!! Jak mogę więc odpowiedzieć??? NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż