Dwa guzki na głowie a kaszaki

Witam,od kilku miesięcy zaobserwowałem na glowie dwa guzki (mniej więcej wielkości polowy wisni dotykając je przy jednym z nich odczuwam lekkie szczypanie czy to tak zwane kaszaki i czy sa niebezpieczne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Witam , niestety nie jestem w stanie na odległość W-wa - Piotrków Tryb. rozpoznać jakiejkolwiek choroby!!! Prosze zglosić sie do chirurga w miejscu zamieszkania!!! z.żurawski