Dwa omdlenia z krótkotrwałą utratą przytomności

Mam23lata.Od miesiąca zawroty głowy.Dwa omdlenia z krótkotrwała utratą przytomności. Odczuwam sztywność karku. uczucie zimna w głowie + lęki, biegunki.Wykonałam badania: - tomografia komputerowa głowy-ok - morfologia-ok - usg tetnic szyjnych-ok - usg tarczycy+tsh-ok - kardiologicznie (99%BAV)-ok - ginekolog podwyższona prolaktyna - EEG: Niskonapieciowa czynność bioeletryczna z podwyższonym udziałem theta bez napadowości i ogniskowości -niewielkiego stopnia zmiany uogólnione nasilające się w HW.

Do pełnej konsultacji neurologicznej
Wyniki w normie; należy szukać innych przyczyn:
Rozmowa z Psychologiem, może zaburzenia lękowe, nerwicowe, sytuacyjne ?...

Przmęczenie, stres, niedobory witaminowe, brak aktywności ?
Pozdrawiam