Dwie miesiączki w miesiącu

Witam mam 25 lat 7 miesiecy temu urodziłam syna naturalnie nigdy nie miałam tak jak do tej pory bo dostałam w tym miesiacu 2 razy miesiaczki i nie wiem co sie dzieje czy to normalne nie biore tabletek cytologia ok

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jedno z tych zdarzeń mogło sie okazać krwawieniem srodcyklicznym i zalecałbym udać sie do ginekologa celem uzyskania porady i wykonania badania. Pozdrawiam