Dwudniowa przerwa w przyjmowaniu Vessel Due

WITAM CZY LEK VESSEL DUE MOŻNA ZNÓW BRAĆ PO PRZERWIE 2 DNI . Z OPAKOWANIA DO TEJ PORY ZAŻYŁAM 30 SZT. POZOSTAŁO MI JESZCZE 20 SZT . 2 DNI NIE WZIĘŁAM LEKARSTWA .CZY MOGĘ DALEJ GO BRAĆ .

Aleksander Ropielewski

Nie wiem z jakich wskazań przyjmuje Pani lek. Powinna Pani postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Najpewniej nie ma zagrożenia dla zdrowia w przypadku kontynuacji leczenia. Prosze jednak pamiętać o regularności.