Dwukrotne przyjęcie Ellaone w jednym cyklu

W poprzednim cyklu musiałam zażyć dwa razy ellaone. Na początku czerwca dostałam plamienia i trwały kilka dni. 14 czerwca zaczął się dość intensywny okres, trwał prawie dwa tygodnie i zgłosiłam się do ginekologa. Dostałam exacyl i krwawienie nie przeszło. Zrobiono mi usg, wykluczono ciążę i lekarz powiedział, że nie może się do niczego przyczepić. Dostałam antybiotyk azycynę 3 tabletki jutro trzecia. Jeśli po nich krwawienie nie ustanie mam zażywać atywię. Jednak dalej bardzo się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.