Dwutygodniowe opóźnienie okresu a możliwość wykluczenia ciąży

Witam. Ostatni niepełny stosunek w ok. 7 dniu cyklu był 31 kwietnia. W maju i czerwcu miałam regularny, obfity okres - taki jak zwykle. Jednak w lipcu spóźnił się on o prawie dwa tygodnie i wreszcie wystąpił - skąpy i krótki bo trwał zaledwie 3 dni.. nigdy mi się taki noe zdarzył. Cykle mialam regularne zazwyczaj 30-32 dniowe.Czy ciaze mozna wykluczyc? Co moze by przyczyna? Dodam ze pracuje fizycznie, jestem oslabiona i niewyspana po pracy. mialam zawroty glowy, bylo mi slabo i niedobrze.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli zachodzą wątpliwości czy było to krwawienie miesiączkowe ( tak skąpe jest możliwe gdy organizm jest wyczerpany) czy tylko plamienie to może pani wykonać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny. Pozdrawiam