Dyskomfort po kilku dniach od owulacji a starania o dziecko

Witam mam pytanie odnosnie uczucia ktoryod kilku miesiecy jest zawsze po dwoch,trzech dniach po owulacji i tak sie ciagnie az do miesiaczki,a mianowicie wrazenie ze zaraz dostane okresu,takie jak by ciagniecie,dodam ze staram sie o dziecko juz ponad rok,co to moze oznaczac.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.