Zaburzenia czucia w rękach, dłoniach i twarzy

Od 3 dni mam dziwne uczucie w rękach, dłoniach i na twarzy. Mianowicie, kiedy dotykam dłonią drugiej dłoni, ręki lub twarzy, nie do końca czuje ten dotyk. Nie czuję żadnego mrowienia ani nic. Zaczęło się to dziać z dnia na dzień.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki Wskazana jest wizyta u lekarza.