Brak czucia w kończynach i ucisk w kolanie

Witam od ok 3 tygodni mam strasznie dziwne uczucie na lewej nodze, mianowicie nie do końca ją czuję jak sie dotykam po skórze, jest jakgdyby znieczulona, parę dni temu doszła lewa ręka i dzieję się z nią to samo. Strasznie wrażliwa na dotyk, swędzi ale drapanie wogóle nie przynosi ulgi bo go nie czuję. Kolano w nodze mam takie jakby ściśnięte bandażem. co to może być? Dodam że nigdy nie zostałam ugryziona przez kleszcza.

Witam! Podane przez Panią objawy nie są swoiste, co oznacza, że mogą być wynikiem więcej niż jednego schorzenia (zaburzenia krążenia obwodowego, niedobór elektrolitów, dysfunkcje układu nerwowego). Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dokładną diagnostyką.