Mrowienie, lekkie drętwienie i uczucie gorąca prawej cześć twarzy

Witam, W listopadzie 2013, w lipcu i wrześniu 2014 nastąpiły u mnie 3-4 minutowe mrowienie, lekkie drętwienie i uczucie gorąca prawej cześć twarzy, oraz mrowienie i osłabienie prawej ręki. Ponadto mam bóle głowy, nadmierną senność, czuje "prądy" przechodzące po prawej części głowy i szyi oraz ciepło. Rok temu byłam szczepiona przeciw wściekliźnie. Kilka dni temu zrobiłam RM głowy z kontrastem i bez - wyszło czyste, oraz angiografie bez kontrastu -ok, badania krwi, moczu, tarczycy -ok. Pomocy !!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.