Mrowienie, lekkie drętwienie i uczucie gorąca prawej cześć twarzy
Witam, W listopadzie 2013, w lipcu i wrześniu 2014 nastąpiły u mnie 3-4 minutowe mrowienie, lekkie drętwienie i uczucie gorąca prawej cześć twarzy, oraz mrowienie i osłabienie prawej ręki. Ponadto mam bóle głowy, nadmierną senność, czuje "prądy" przechodzące po prawej części głowy i szyi oraz ciepło. Rok temu byłam szczepiona przeciw wściekliźnie. Kilka dni temu zrobiłam RM głowy z kontrastem i bez - wyszło czyste, oraz angiografie bez kontrastu -ok, badania krwi, moczu, tarczycy -ok. Pomocy !!!

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.