Mrowienie, drętwienie i uczucie gorąca w głowie u 37-latka

Witam, Mam 37 lat i czuję w głowie mrowienie, drętwienie, uczucie gorąca, ciarki, ból głowy, cała się trzęsę, w środku czuję strach, lęk i niepokój, szybkie bicie serca, robi mi się gorąco. Psychiatra stwierdził że może to być nerwica lękowa. Czy są to może objawy neurologiczne i potrzebna jest jeszcze konsultacja neurologiczna? Mam dokladnie te same objawy co Pani, ba również mam 37 lat. Robilem rezonans magnetyczny głowy i nic szczególnego on nie wykazał. Co robić dalej?

Witam Pana,

zalecana jest konsultacja neurologiczna i diagnostyka czynnika psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie