Dyskomfort w odbycie podczas miesiączki

Witam jestem w trakcie miesiączki, od prawie trzch dni odczuwam dyskomfort w odbycie pojawila sie delikatna opuchlizna. Czasami odczuwam swędzenie ale bólu narazie nie. Nie wiem co mam zrobic i do jakiego lekarza sie zgłosic, zwłaszcza ze mam miesiączke jak na złość.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję po zakończonym krwawieniu udac się do lekarza rodzinnego lub lekarza ginekoologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.