Dyskomfort w dolnej części gardła i gorączka

W zeszłym tygodniu pewnej nocy dostałam gorączki, a na nastepny dzien dziwny bol/ dyskomfort w dolnej części gardła, poszłam do lekarza dostałam antybiotyk, a teraz historia znowu sie powtórzyła jedno dniowa gorączka a na nastepny dzien to dziwne uczucie w gardle i trudności z połykaniem, co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.