Badania hormonów przy staraniach o dziecko

Witam, staram sie od pol roku o dziecko z mężem. doszłąm do wniosku ze zrobię sobie badania hormonów i TSH wyszło 4.390 przy normie 4.2 ft4-1,38 ft3-3.53. Poszłam do ginekologa ale on powiedział ze TSH moje ma sie nijak do ft3 i ft4 ... i nie przepisał mi zadnych lekow bo powiedzial ze to nie mozliwe i na pewno cos sie komus pomylilo. Dodam że mam zapalenie ukladu moczowego i duszący mokry kaszel tylko nie wiem czy to może wplynąć na TSH. A no i prolaktyna wynosi 30.1 a norma jest do 29.9

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.