Wyniki badania tarczycy przy staraniach o dziecko

dzień dobry. Staram się od dłuższego czasu o dziecko. Dopiero zlecono mi bad. tarczycy. Proszę o opinie na temat wyników i informacje czy TSH nie jest zbyt wysokie, mimo, ze mieści się w normach: TSH: 3,02 (norma lab. 0,27-4.2), FT4 1,07 (norma 0,8-1.7), FT3: 3,15 (norma 2,6-5.1).

Dobry wieczór,
W przypadku kobiet starających się o dziecko zaleca się, aby stężenie TSH wynosiło < 2,5. Optymalnie ok. 1,5.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz