Dyskomfort w podbrzuszu, wzdęcia i parcie na stolec
Od stycznia czułem dyskomfort w podbrzuszu teraz zamienił się na wzdęcia i parcie na stolec. USG jamy brzusznej wykonane było w lutym i nic nie wykazało. Badanie na krew utajona też nie, tylko we krwi średnia objętość erytrocytów nieznacznie spadła. Z góry dziękuję za pomoc.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jak często oddaje Pan stolec? Jak on wygląda? Proszę udać się do lekarza, który po zebraniu wywiadu i badaniu zaleci dalsze postepowanie. Może Pan zacząć od zmiany dety na bogatobłonnikową i pić 2,5 l wody mineralnej niegazowanej. do tego dużo ruchu.