Dyskopatia i przepuklina na kręgosłupie

Witam, od dłuższego czasu zmagam się z bólami, kłuciem, uciskiem zlokalizowanymi przeważnie po lewej stronie klatki piersiowej. Pracuję fizycznie na budowie. Ostatnio wykryto u mnie dyskopatię i przepuklinę na kręgosłupie, czy to może mieć jakiś związek? A jeśli nie to co może być tego przyczyną? Co mogę zrobić, żeby ten ból mi nie przeszkadzał w codziennym życiu? Do kogo mogę się z tym zgłosić, jakie badania powinienem zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. Bardzo proszę o sensowne porady!

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstęponym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie,.