Dyskopatia odcinka szyjnego kręgosłupa i zawroty głowy
Witam, od 6 lat choruję na dyskopatię odcinak szyjnego kręgosłupa c3-c4, c4-c5. Ostatnio od kilku tygodni mam straszne zawroty głowy brak apetytu (schudłem około 8kg) dodatkowo brak koncentracji i czasami mroczki przed oczami połączone ze słabym widzeniem (wtedy puls potrafi być 120 aciśnienie 150/100) W nocy wybudza mnie trzęsienie się całegociała w środku a szczególnie wzdłuż kręgosłupa oraz coś jakby rozpierało głowę z tyłu. Badaia krwi są ok jedynie podwyższony cholesterol, TK głowy ok.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.