RTG kręgosłupa szyjnego i dyskopatia u 22-latka
Witam proszę o infor. czy wynik mojej mamy jest prawidłowy dot. RTG KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO - Dyskopatie z osteofitami C4/C5 i C5/C6 . ; RTG KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWEGO - Cechy niestabilności L-S, prawostronne skrzywienie z rotacją kręgów , dyskopatia L5/S1. Dziękuje za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Widocznie sa zmiany zwyrodnieniowe w odcinku szyjnym i lędźwiowym, mogą być przyczyna bólów pleców,szyi.
Pozdrawiam