Dyskretne obniżenie wysokości krążków, niewielkie wypukliny pierścieni włóknistych

3 tyg.rehabilitacji: magnetronik tens laser fango masaż na TH i LS W trakcie rehabilitacji zwiększył się ból Ciągły ból trwa 2,5 r 24h.Nie ustępuje w czasie wypoczynku. Ból rosnący przechodzi na pośladek nogę aż do drętwienia. Leki nie przynoszą ulgi. MR zmiany zwyrodnieniowe krążków międzykr L4-L5-S1 odwodnienie krążków dyskretne obniżenie ich wysokości niewielkie wypukliny pierścieni włóknistych obu krążków modelujących brzuszną pow. opony twardej zwężają otwory międzykr. Proszę o pomoc.

Witam,
opisane objawy wskazują na podrażnienie nerwu kulszowego , aby ustalić postepowanie rehabilitacyjne potrzebne jest badanie fizjoterapeutyczne i obszerny wywiad z pacjentem. Sądzę , że fango jest niewskazane w Pani sytuacji pozostałe zabiegi zmodyfikowałabym i częściowo zmieniłabym lokalizację tak aby działaniem objąć okolicę guza kulszowego i bolesnej kończyny dolnej ponadto dołączyłabym kinezyterapię .
Pozdrawiam