Dyskretny niedowład a przeciwwskazania do pracy fizycznej w markecie

witam, mam 33 lata, w ubiegłym roku w kwietniu będąc w 28 tyg ciąży przeszłam udar niedokrwienny mózgu. w tym roku wykryto u mnie nadczynność tarczycy, chorobę Grevsa Basedowa. Neurolog podczas konsultacji przed powrotem do pacy w markecie napisał dyskretny niedowład prawej strony ciała. czy w związku z tym są może jakieś ograniczenia lub przeciwwskazania odnośnie pracy fizycznej w markecie? dodam iż wpracuję w systemie zmianowym. Czy jest to bezpieczne dla mojego zdrowia? dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przeciwwskazania powinien ocenić lekarz medycyny pracy w oparciu o aktualny obraz kliniczny oraz wyniki badań. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.