Dyspareunia podczas każdej pozycji

Czesto odczuwam podczas stosunku bol. Wystepuje on w kazdej pozycji i wydaje mi sie, ze wynika z uderzania w szyjke macicy. Bol nie utrzymuje sie dluzej niz sekunde - do kolejnego uderzenia. Zaden ginekolog nie zauwazyl nieprawidlowosci. Ostatnia lekarka powiedziala, ze przyczyna jest tylozgiecie macicy, a bol nadstepuje przy uderzeniu szyjki macicy - chcialam spytac, czym rozni sie w takim razie moja szyjka od szyjki osoby prawidlowo zbudowanej? Czy to brzmi jak potecjalnie wlasciwa diagnoza?

Lek. Tomasz Budlewski

Najcześciej macica ustawiona jest w PRZODOZGIECIU i przodopochyleniu. Myśle ze to co powiedziała Pani ginekolog jak najbardziej moze być przyczyna bólu.