Dysplazja włóknista masywu szczękowo-sitowego a odpowiednia terapia

Dysplazja Włoknista masywu szczekowo-sitowego po stronie lewej Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie tą chorobe,jestem po dwóch zapiegach częsciowym usunieciem dysplazji ze stropu sitowia,zatoki klinowej i zatoki szczekowej po stronie lewej,Wytrzeszcz po stronie lewej wskazuje na zajecie oczodołu óstatnio bolą mnie zęby.Czy mozna powstrzymac tą chorobę? jakie badania kosci ,organizmu przeprowadzić, do jakiego specjalisty sie udać, Bardzo prosze o radę i pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza chirurga szczękowo- twarzowego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.