Złamanie zatoki szczękowej z przemieszczeniem

wiatm. mam 25 lat. doznałem wieloodłamowe złamanie przedniej ściany lewej zatoki szczękowej z przemieszczeniem odłamów do światła zatoki. Złamania ściany dolnej i bocznej lewego oczodołu z cechami przemieszczenia odłamów. Złamanie lewego łuku jarzmowego oraz złamanie kości nosowej. Krwiak lewej zatoki szczękowej i sitowia po stronie lewej oraz odma tkankowa w lewym oczodole oraz w tkankach miękkich policzka lewego. kości są nastawione ale mam wszystko drętwe. czy można to naprawić? co zrobić?

Szanowny Panie, proszę zgłosić się na konsultację i dalsze leczenie do specjalisty z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej. On udzieli Panu odpowiedzi na powyższe pytania i ustali plan dalszego Pana leczenia. Proponowałbym nie czekać z udaniem się na to badanie. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.