Dziesięciokrotny przyrost poziomu bHCG po 5 dniach

Witam. OM miałam 04.10.2014, owulacja wg pomiaru temp. wypadała na 24.10.2014(wtedy odnotowałam skok temp.) Dnia 07.11.2014 zrobiłam badanie BETA HCG i wynik był 204,2. Badanie powtórzyłam po 5 dniach (nie mogłam szybciej) i wynik ku mojemu zdziwieniu powiększył się o 10 razy i wyszedł 2042,8 !!! Czy taki przyrost nie oznacza czegoś złego? Naczytałam o zaśniadzie groniastym, wadach genetycznych... i się boję teraz ;( mam 28 lat za mną 2 ciąże. jedna donoszona w 2012 r . Druga skończyła się poronieniem w lipcu br. żadnych zwyrodnień nie stwierdzono, po wizycie u ginekologa - zielone światło do starań. Czyli żadne pozostałości nei powinny raczej mieć miejsca... proszę o ocene mojego przyrostu beta hcg. Z góry dziękuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie ma powodu do zdenerwowania, tak znaczne zmiany stężeń beta HCG nie są niepokojące. proszę skonsultować się z lekarzem, który wykona badanie USG. Gratuluję i pozdrawiam.