Elementy metalowe a badanie rezonansem magnetycznym
niedługo mam badanie "rezonans magnetyczny" z tym badaniem mam pytanie- w protezie mam kawałek drucika czy to nie przeszkadza w takim badaniu

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
To zależy czego Pani ma protezę, jaką protezę, z czego jest wykonana, jaki obszar będzie badany etc. Za mało Pani podała informacji. Sugeruję skontaktować się z Pracownią, która będzie wykonywać u Pani badanie i zadać to pytanie personelowi pracowni.
Pozdrawiam.