Embolizacja tętniaka mózgu a podróże

Witam jestem poltora roku po embolizacji tetniaka mozgu(prawa tetnica kregowa z uzyciem mikrospiral) wszystko przebieglo dobrze, w badaniu kontrolnym waski przeplyw krwi do spiral.(wg lekakarza ok) jade na urlop w polskie gory mam pytanie czy moge jezdzic kolejkami gorskimi miedzy innymi na kasprowy wierch, gubałówke itd... teoretycznie moj lekarz na wyjazd pozwolil ale nie pytalam czy moze byc zagrozeniem dla mnie taki wyjazd w gore kolejka, ze wzgledu na zmiane wysokosci?

Piotr Pilarski

Może Pan. Stan po takiej operacji nie jest przeciwwskazaniem.

Pozdrawiam.