Endometrium 2-giej fazy a podejrzenie ciąży

Witam. chciałabym prosić o opisanie mojego badania bo u swojej dr nic nie zrozumiałam. Endometrium 2-ej fazy 11,1... jajnik lewy 28x14 mm, prawy 34x21 z pęcherzykiem nie pękniętym o średnicy 23 mm. wolnego płynu nie uwidoczniono. czy tzn. że mogę być w ciąży. dziś miałam usg i jestem równo 7 dni przed okresem. dzięki za pomoc pozdrawiam.

Marek Pabian

Witam serdecznie.
Opisane wyżej badanie,wskazuje na typowy stan około owulacyjny.