Trzon macicy w tyłozgięciu o prawidłowych wymiarach

Witam, Otrzymałam opis usg ginekologicznego. Do wizyty pozostało trochę czasu więc chciałabym zapytać czy usg jest w porządku. Trzon macicy w tyłozgięciu o prawidłowych wymiarach. Janik prawy o wymiarach 36*15 mm z kilkoma drobnymi pęcherzykami Jajnik lewy o wymiarach 25*21 mm z pęcherzykiem o średnicy 14 mm Endometrium grubość 9,3 mm W zatoce Douglasa ślad wolnego płynu. Co oznaczają te pęcherzyki na jajnikach, czy to coś groźnego. I może utrudniać zajście w ciążę? Proszę o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Bez oceny obrazu USG i sytuacji klinicznej nie mogę powiedzieć jednoznacznie czym sa opisywane pęcherzyki.