Endometrium cum stadio secretionis

Witam dzisiaj otrzymałam wyniki badań histopatologicznych i chciałam bym żeby ktoś wytłumaczył mi co oznaczaja : Rozpoznanie mikroskopowe:1.Endometrium cum stadio secretionis 2.fragmenta polypoides endimetrii 3. fragmenta mucosae endocervicis et fragmanta polypoides endometrii prosze o szybką odp. dziekuje :)

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na błonę śluzową macicy w stadium wydzielniczym; fragmenty polipów błony śluzowej macicy; A z jakiego powodu było wykonywane badanie? konieczna jest wizyta u lekarza kierującego na zabieg.