Endometrium in stadio secretionic w wyniku badania histopataologicznego

Witam mam 21 lat odebrałam wyniki badania, moja ginekolog obecnie jest na urlopie czy ktoś mógłby mi powiedzieć co oznaczają moje wyniki Endometrium in stadio secretionic cum transformatio decidualis srome [M-79320] Endometritis purulenta [M- 40400]

Witam,
wynik oznacza endometrium( błona śluzowa trzonu macicy) w fazie sekrecji (II faza cyklu miesiączkowego) z transformacją warstwy podstawnej. Błona śluzowa trzonu macicy ropiejąca.

pozdrawiam