Endometrium polyposum in stadio secretionis cum transformatio pseudodecidualis stromatis

Bardzo proszę o udzielenie mi informacji na temat wyniku Endometrium polyposum in stadio secretionis cum transformatio pseudodecidualis stromatis . Z góry dziękuje

Magdalena StusiĹska

Nie pisze pani niestety z jakiego powodu zostało wykonane badanie patomorfologiczne tak więc trudno je ocenić. Najlepiej poprosić o interpretację Pani lekarza prowadzącego ktróry zna Panią najlepiej.