Erytrocyty, koloid, rozproszone i nieliczne makrofagi, bardzo pojedyncze tyreocyty

Dzien dobry. Odebralam wyniki biopsji tarczycy. Wizyta za miesiac a ja bardzo sie denerwuje. Prosze o interpretacje wynikow plat prawy: Erytrocyty, koloid, rozproszone, nieliczne makrofagi, bardzo pojedyncze tyreocyty. Materiał może pochodzić z torbieli (zmiany wsteczne?). Zbyt skąpokomórkowy do oceny wg TBSRTC. Plat lewy:Erytrocyty, koloid, drobne grupy tyreocytów, rozproszone makrofagi. wg TBS 2009 Łagodna (zmiany wsteczne w wolu guzkowym). Bardzo dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się z całosicą wynikow i z badaniem bezposrednim . proszę koneicznie udać się do lekarza endokrynologa, a jakie sa p oziomy badan hormonalnych?