Escapelle 34 godziny po stosunku a możliwość ciąży

Witam mam pytanie. 1 kwietnia br. Kochalam sie z mezem. msz pow ze lekko nie zdazyl i zostawik troche nasienia we mnie. Umylam sie po tym dokladnie 34 godz po stosunku wzielam escapelle. Po 8 dniach zrobilam test wyszedl z jedna kreseczka mocna a druga cieniutka po 9 dniach hcg zrobilam ktore wynioslo 0,2. Po 10 i 11 dniach dwa testy ktore eyszly negatywnie. Ostatni okres mialam 21.03 br. To byl pierwszy dzien miesiaczki. cczy mogr byc w ciazy? Prosze o odpowiedz. Bardzo sie martwie

Piotr Pilarski

Znaczenie ma test dopiero po 14 dniach od stosunku. W razie pozytywnego oznaczałoby że jest Pani w ciąży na razie nic nie jest pewne.

Pozdrawiam.