Duża dawka hormonów w formie tabletki Escapelle a opóźnienie okresu

w kwietniu niebezpieczny stosunek zreszta 2 razy. 2 razy wzielam w kwietniu tabletke escapelle. potem kilka dni po drugiej dostalam okresu. to bylo 17 kwetnia. wzgledem wszystkich wyliczeń powinnam dostac miesiaczki 15-18 maja. jest 27 nie ma miesiaczki. w miedzy czasie zrobilam juz 5 testow. test byl rowniez robiony po 7 dniowym opoznieniu miesiaczki. Wiem ze escapelle to okropnie duza dawka hormonów. to normalne, że az tyle sie spoznia ? Czy mogło mi to zaszkodzić ?

Szanowna Pani!

Jak sama Pani zauważyla escapelle to duza dawka hormonow, a że w kwietniu brała Pani 2 x tę tabletkę mogła Pani spowodować zaburzenie hormonalne.Proponuję wizytę u ginekologa , żeby odtworzyć cykl.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka