Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spóźniający się okres po przyjęciu tabletki Escapelle

chicialam zapytac o rade, mianowicie dwa miesiace temu zazylam tabletke escapelle dreugie dnia po stosunku, pozniej okres spoznil mi sie o dzien, nastepnego miesiaca bylo juz njormalnie 28-31 dzien, lecz w tym miesiacu spoznia mi sie juz 4 dzien, czy to ciaza, czy dzialania tabletki mnie tak rozstroiło?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Zapłodnienie

Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania

Witam!
Jeżeli nie była Pani aktywna seksualnie od ostatniego okresu to nie może być Pani w ciąży.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy