Spóźniający się okres po przyjęciu tabletki Escapelle

chicialam zapytac o rade, mianowicie dwa miesiace temu zazylam tabletke escapelle dreugie dnia po stosunku, pozniej okres spoznil mi sie o dzien, nastepnego miesiaca bylo juz njormalnie 28-31 dzien, lecz w tym miesiacu spoznia mi sie juz 4 dzien, czy to ciaza, czy dzialania tabletki mnie tak rozstroiło?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli nie była Pani aktywna seksualnie od ostatniego okresu to nie może być Pani w ciąży.