Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy gastryczne miesiąc po przyjęciu tabletki Escapelle

Witam, prawie miesiac temu zazylam escapelle. Tabletke wzielam niecale 40 godzin po, byl to moj 10 dzien cyklu. Okres dostalam 2 tyg pozniej jakis tydzien wczesniej niz powinnam. Zaczynam sie martwic, poniewaz minelo juz sporo czasu od momentu zazycia tabletki, a ja mam problemy z rzoladkiem,zaprcia, biegunka. Kilka dni po zazyciu krwawilam. Jednak, czy jest mozliwe aby skutki uboczne nadal sie utrzymywaly? Czy powinnam sie martwic, ze tabletka nie zadzialala?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy